Уапсен Боки 13 на граничниот премин Богородица

0
236

 

Денеска на информативен разговор е спроведен директорот на 1ТВ, Бојан Јовановски, познат како „Боки 13“.

Неофицијално, спроведувањето се случило на граничниот премин Богородица.

Бојан Јовановски е менаџер во 1 тв каде како сопственик се јавува неговиот татко.