Инцидент на „Партизанска” во Скопје

Млад тетовчанец бил нападнат на Партизанска во Скопје.

Околу  21.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје, неколку лица физички го нападнале 18-годишниот И.Б. од Тетово.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.