Маж физички нападнат со тврд предмет во Скопје

Синоќа во 21.15 часот во СВР Скопје, Т.Н.(44) од Скопје, пријавил дека во 19.15 часот на ул.„Петар Поп Арсов“ бил физички нападнат со тврд предмет од К.Н. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.