Момче нападнато пред ресторан на Партизанска

0
95

Вчера во 05:00 часот утрината, во СВР Скопје, како што информира МВР, 26-годишниот Н.Б. од Скопје пријавил дека во околу 02:30 часот пред угостителски објект на ул. „Партизански одреди“ бил физички нападнат од неколку лица. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.