ГОСТИВАРЕЦ МРТОВ ПРОНАЈДЕН НА РАБОТНО МЕСТО

Во саботата, во 7.15 во СВР Тетово било пријавено дека на работно место во фирма во Гостивар бил пронајден починат Ј.Г.(58) од Гостивар.

Екипа на Итна медицинска помош констатирала смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.