ФОТО | АВТОМОБИЛ УДРИ ВО БАНДЕРА КАЈ ЦВЕТЕН ПАЗАР

0
1

На раскрсницата кај Цветен пазар, утрово автомобил марка „ауди“ удри во бандера.

Во сообраќајната несреќа, како што пренесува пренесува Вечер.пресс, најверојатно учествувало и возило метларка.

Повеќе информации ќе се знаат по увидот на полицијата.

Извор сител