Џенифер Лопез танцуваше пред непознат фан(ВИДЕО)

0
225

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез ја започна турнејата „ It’s my partу”  со концерт во Лос Анџелес и покажа зошто е една од најпопуларните музички ѕвезди на планетата.

Се беше совршено, костимите, кореографијата, песните,, но сите зборуваат за среќникот од вториот концерт во Сан Диего кој доби „танц во скутот“.

Танчарките на Џенифер на сцената изведоа маж од публиката и го заврзаа за столче,а потоа почнаа да танцуваат околу него. Но, вистинското шоу започна по неколку минути кога се појави популарната Џеј Ло.