(ВИДЕО) Насилство врз жена во Скопје

0
176

Жена била нападната од таксист на крстосницата кај Скопски саем. Видеото беше споделено на Твитер и на него се гледа како маж удира жена толку силно што таа паѓа на земја.

Засега, нема информации дали полициските служби го документирале случајот.

https://twitter.com/i/status/1154289152952872960