Меланија изгледа божествено дури и во едноставна комбинација (ФОТО)

0
183

Во рамките на иницијативата „Be Best“, Меланија Трамп реализираше еднодневно патување во Западна Вирџинија.

Првата дама на САД со шик стајлинг ги привлекуваше објективите на фоторепортерите. Миди фустанот од темен тексас е дело на брендот Lafayette 148 New York, а кафеавите салонки се со потпис на Маноло Бланик.