Бојан Јовановски, Боки 13, денеска е пренесен на Клиничкиот центар во Скопје,

0
272

Бојан Јовановски, Боки 13, денеска е пренесен на Клиничкиот центар во Скопје, дознава Алсат.

Според информациите, тој од затворот во Шутка, каде што е притворен во врска со случајот „Рекет“, пренесен е со возило на затворската полиција.