Ана Николиќ со новото момче фатена во Скопје! Раста полудел кога дознал!

0
197

Српската пејачка наводно веќе два месеци е во љубовна врска со извесен Иван, кој е инаку нејзин личен возач. Ана оваа информација ја криела од јавноста, но и од поранешниот сопруг Стефан Ѓуриќ – Раста – пишува српски Телеграф.

– Кога слушна Раста дека Ана е во врска со возачот, полуде, а пак Ана е пресреќна во новата врска. Иван кон неа се однесува како кон принцеза. Тој дури ја убедил Ана да ослабе – навел изворот познат на порталот и додал:

– Тие се познаваат со години, секогаш беа тука еден за друг. Ана по подолго време е среќна и задоволна со себе. Иван ја натера да ослабе, но и започна да се занимава со нејзината кариера. Николиќ навистина се заљуби. Иван многју води сметка за ќерката на Ана и убаво се однесува кон неа. Едноставно, тој е вистинскиот човек за неа. Води сметка и за неа и за детето, а Ана покрај него се чуствува вредно.

Како што се наведува, тоа на раперот воопшто не му се допаднало.