Инцидент на Клиника: Жена нападната од својот колега

0
115

Вработена во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ вчера во СВР Скопје, 51-годишната С.С. од Скопје пријавила дека во околу 04:00 часот, додека била на работното место, по претходна расправија била физички нападната од нејзин колега А.Ј., информира МВР Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.