Физички нападната жена поради недоразбирање во сообраќајот на градскиот кеј во центар

0
155

На 08.10.2019 во СВР Скопје, Ф.Е.(36) од Скопје пријавила дека во 15.20 часот на ул.,,Кеј Димитар Влахов“, поради недоразбирање во сообраќајот, била физички нападната од С.М..