(ФОТО) Тешка сообраќајка во Бутел

0
88

Тешка сообраќајка се случила вечерва во Бутел. Според очевидци има и повредени. Несреќата се случила на крстосницата од булеварот Босна и Херцеговина и улицата Кемал Сејфула. Полицијата врши увид не местото.