Ограбена е Бијонсе, разбојниците украле предмети вредни милион долари

0
85

Пејачката овој месец била двапати на удар на крадци, а и биле украдени скапи чанти и фустани, пишува ТМЗ. Меѓу украдените предмети од магацинот има фотографии, детски играчки и чанти на еден од нејзините стилисти.

Бијонсе не е единствената sвезда што неодамна ја ограбиле. Имено, неодамна непознати сторители украле облека, семејни фотографии и некои лични работи од магацинот на Мајли Сајрус. Иако сторителите не се идентификувани, некои од нејзините работи веќе се пронајдени