Пронајден мртов маж во стан во Аеродром

0
25

Синоќа во стан во Аеродром бил пронајден починат маж.Според информациите на СВР Скопје, се работи за Џ.М. кој бил најден во опствениот стан. Смртta e без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош.