Рита Ора уште еднаш докажа дека е една од најзгодните жени во светот (ФОТО)

0
239

чката ѕвезда Рита Ора (28) блескаше во прилепен фустан на забавата по повод Филмскиот ифестивал во Кану, а во прв план беа нејзините гради и секси стомакот.

Освен облините, јасно се гледаше и незината голема тетоважа на десната страна од телото, помалата на левата, а секси лепотицата со албанско потекло за оваа свечена пригода ја избланширала целосно косата.

Се совршено изгледа на неа, а дефинитивно повторно покажа дека важи за една од најзгодните жени во светот….