Скопјанец пронајден мртов во стан во Карпош 4

0
81

На 18.10.2019 околу 10.34 часот во Полициска станица Карпош било пријавено дека во во стан на ул.„Вич“ во Скопје бил пронајден починат М.Ш.(54).
По наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција, при што било констатирано дека нема траги на насилство.