Момче нападнато пред ресторан во Скопје

0
63

Вчерав во 16:30 часот во СВР Скопје, 22-годишниот А.А. од Скопје пријавил дека на 08.12.2019 во околу 00:30 часот пред угостителски објект на ул.„11 Октомври“ бил физички нападнат од А.К. и уште две лица. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.