Страшна сообраќајка: Автомобил се преврте под надвозникот во Орман (ФОТО

0
69

Автомобил се преврте под надвозниккот во Орман. Фотографии од сообраќајна несреќа се објавени на социјалната мрежа Фејсбук.

 

Засега нема информации дали во несреќата има повредени.

 

-Се надеваме дека нема повредени, внимателно возете, не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообраќајот, се вели во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров